- Instalacje Elektryczne -

Wykonujemy kompleksowe Instalacje Elektryczne w budownictwie mieszkaniowym. Naszym klientom proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania idące z duchem czasu, zaczynając od tradycyjnej instalacji elektrycznej kończąc na inteligentnej instalacji sterowanej z dowolnego miejsca na ziemi bądź kosmosie :) (warunkiem jest łączność internetowa).

Oferujemy usługi:
- Budowa przyłącza budowlanego / docelowego.
- Zasilanie obiektów
- Uziemienia i instalacje odgromowe
- Projektowanie
- Instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne
- Instalacje RTV/Multimedialne
- Monitoring wizyjny CCTV z dostępem z dowolnego miejsca
- System alarmowy SSWIN (system sygnalizacji włamania i napadu)
- Nagłośnienie
- Automatyka budynkowa (sterujesz czym chcesz, gdzie chcesz)
- Kompensacja mocy biernej
- Wideodomofony i wiele innych

- Pytania i Odpowiedzi -

KTÓRE PRZYŁĄCZE JEST LEPSZE – KABLOWE CZY NAPOWIETRZNE?

plus plus

Zdecydowanie przyłącze kablowe jest tym mniej awaryjnym i bezpieczniejszym. Przyłącza napowietrzne łatwiej ulegają uszkodzeniom np. przez łamiące się drzewa oraz muszą być usytuowane w bezpiecznej odległości od innych obiektów. Do ich wyboru skłaniać może jednak to, że są tańsze i łatwiejsze w wykonaniu, co może być kluczowe, gdy przyłącze jest długie (kilkadziesiąt metrów).

CZY INSTALACJA ODGROMOWA JEST MI POTRZEBNA?

plus plus

Nie da się obliczyć prawdopodobieństwa tego, czy piorun uderzy w nasz dom czy nie. Dlatego nie warto pozostawiać takich spraw losowi. Z prawidłowo zainstalowana instalacją odgromową poczujesz się w swoim domu komfortowo i bezpiecznie, nawet wtedy gdy za oknem szaleje burza i błyska jak w dyskotece ze stroboskopami. Poniesione wydatki na instalacje systemu to mały procent kosztów budowy domu a zyskujemy dzięki niej doskonałą ochronę dla naszej nieruchomości.

SYSTEM SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU (SSWiN) CO TO TAKIEGO?

plus plus

Jest to instalacja kablowa lub bezprzewodowa, która identyfikuje obecność niepożądanych osób w domu lub na posesji, wysyła sygnał alarmowy i powiadamia właściciela oraz centralę monitoringu firmy ochroniarskiej, jeśli podpisaliśmy z nią umowę. Aby ochronić swój dobytek zawsze musisz być o krok przed złodziejem! Instalacja systemu sygnalizacji włamania i napadu skutecznie utrudni intruzom osiągnięcie ich celów.

JAK ZMNIEJSZYĆ RACHUNKI ZA PRĄD W FIRMIE? CZY KOMPENSACJA MOCY JEST DLA MNIE?

plus plus

Wydatki na energię elektryczną to lwia część kosztów prowadzenia działalności w wielu przedsiębiorstwach. Stale rosnące ceny energii wpływają zarówno na możliwości produkcyjne, jak i konkurencyjność firmy. Kondensatory mocy są doskonałym rozwiązaniem dla przemysłu, ponieważ właśnie tam da się realnie zobaczyć ich przekład na rachunkach za energię. W strefach przemysłowych często korzysta się z urządzeń indukcyjnych, w efekcie czego w sieci pojawia się duża dawka energii biernej. Tą energie mają kompensować kondensatory. Dostawca energii dla przemysłu stosuje więc w swoich rachunkach opłatę za przekroczenie limitu stosunku energii biernej do czynnej.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz a napewno się odezwiemy

Dziękujemy, za uzupełnienie formualrza