- Wideodomofony i Domofony -

Zajmujemy się montażem domofonów i wideodomofonów w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Realizujemy łączność po sieciach IP i magistralach z możliwością łączności w standardzie VoIP. Dzięki czemu istnieje możliwość przekierowania połączeń na zewnętrzne urządzenia, centrale telefoniczne, telefony stacjonarne i komórkowe.

- Pytania i Odpowiedzi -

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ Z POSIADANIA WIDEODOMOFONU?

plus plus

Jedną z najważniejszych korzyści jakie wiążą się z posiadaniem wideodomofonu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w domu. Pełni on funkcję nie tylko dzwonka do drzwi ale jest również swojego rodzaju systemem kontroli. Dzięki wbudowanej kamerze umożliwia identyfikację osób przychodzących do Twojego domu o każdej porze dnia i nocy, a nawet podczas nieobecności domowników. Na uwagę zasługują również takie funkcje jak tryb umożliwiający przeglądanie historii wizyt czy możliwość bezprzewodowego sterowania urządzeniem.

JAKI WIDEODOMOFON WYBRAĆ GDY MIESZKAM W DOMU 2 - LOKALOWYM?

plus plus

Dla domów tego typu dedykowany jest wideofon wielorodzinny. Takie urządzenie potrafi precyzyjnie rozdzielić sygnał. Dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie będzie niepokojony bez potrzeby. Gdy podłączymy system do Internetu dodatkowo uzyskamy możliwość zdalnej obsługi urządzenia. Smartfon może pełnić rolę monitora wideodomofonu umożliwiając podgląd i otwarcie bramy czy furtki z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.

CZY DA SIĘ ZAINSTALOWAĆ WIDEOFON BEZ KONIECZNOŚCI NISZCZENIA TERENU PRZD BUDYNKIEM?

plus plus

Tak. Istnieją rozwiązania bezprzewodowe, które działają bez wyraźnych różnic od wideodomofonów z okablowaniem. W tym przypadku duże znaczenie będzie miał zasięg odbiornika. Typowe współczesne urządzenia przesyłają miedzy sobą fale radiowe na odległość 25-50 metrów, co przeważnie jest wystarczającą wartością. Niestety trzeba liczyć się z tym, że ten rodzaj wideodomofonu będzie mniej odporny na zakłócenia i niekorzystne warunki pogodowe.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz a napewno się odezwiemy

Dziękujemy, za uzupełnienie formualrza