- Kompleksowe wykonawstwo -

Proponujemy bezpośredni nadzór na inwestycją, budową. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji, projektów, nadzór w wykonaniu obiektów. Posiadamy odpowiednich specjalistów, nasza kadra poradzi z każdym problemem. Skupiamy doświadczonych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz.

- Pytania i Odpowiedzi -

MAM TRUDNOŚCI Z DOBOREM OŚWIETLENIA I ROZMIESZCZENIEM SPRZETÓW ELEKTRYCZNYCH W MOIM DOMU CZY MOGĘ LICZYĆ NA FACHOWĄ POMOC Z PAŃSTWA STRONY?

plus plus

Tak. Gdy budujemy dom, kupujemy mieszkanie w stanie deweloperskim czy planujemy generalny remont, w każdym z tych przypadków potrzebować będziemy projektu elektryki. Dobrze przygotowany, gwarantuje nam maksimum wygody i światła. Nasza firma skupia najlepszych inżynierów oraz współpracuje z doświadczonymi projektantami wnętrz, którzy doskonale potrafią określić funkcjonalny układ wnętrza. Stworzenie tego układu jest konieczne po to, by nie zaplanować gniazdka za szafą bo po pierwsze – nie będziemy z niego korzystać, po drugie – mimo wszystko zostanie policzone jako punkt i obciąży Państwa budżet. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy nasi fachowcy są w stanie dostosować oświetlenie poszczególnych pomieszczeń do ich funkcji i rangi.

KUPUJĄC GOTOWY PROJEKT DOMU JEST W NIM ZAWARTY PROJEKT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ. CZY WARTO GO PRZEKSZTAŁCAĆ?

plus plus

Tak. W gotowych projektach domu instalacje wyglądają szablonowo i bardzo często zamykają się w niezbędnym minimum. Jeżeli jest taka możliwość to warto postawić na wygodę i dostosować projekt do własnych wymagań. Tylko Państwo są w stanie określić jak wielu urządzeń elektrycznych będą potrzebować w kuchni, łazience czy salonie. Rynek zalewa nas ilością urządzeń elektrycznych ekspresy do kawy, blendery, wyciskarki, tostery, pralki, suszarki, telefony itp. Lepiej zawczasu dokładnie zastanowić się nad swoimi potrzebami i wykonać odpowiednią ilość gniazdek niż później narażać się na kosztowne i czasochłonne przeróbki. Raczej każdy zgodzi się z tym, że rozgałęziacze i przedłużacze dają dość mizerny efekt estetyczny.

INTELIGENTNE SYSTEMY INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ – WARTO?

plus plus

Warto. Instalacje tego typu są nie tylko funkcjonalne dla domowników ale również zapewniają nam bezpieczeństwo. Odpowiednio zaprojektowana instalacja korzystająca z nowoczesnych rozwiązań to m.in. zamontowana klimatyzacja w pomieszczeniach, żaluzje z napędem, odpowiednio rozbudowane oświetlenie, czy system alarmowy. Dzięki takim rozwiązaniom ułatwiamy sobie życie i oszczędzamy pieniądze. Przykładem może być zamontowanie klimatyzacji, która wyłącza się, gdy domownik otwiera okno lub instalacja detektorów ruchu dzięki którym światło w pomieszczeniu zgaśnie, gdy nie będzie w nim żadnej osoby.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz a napewno się odezwiemy

Dziękujemy, za uzupełnienie formualrza