- Klimatyzacja -

Zajmujemy się kompleksowo doborem i montażem klimatyzacji typu Split i Multisplit. Coraz częściej klimatyzacja staje się standardem i komfortem. Dzięki najnowocześniejszym jednostką, możemy schładzać pomieszczenia lub ogrzewać. Sterowanie odbywa się automatycznie lub z zadajnika temperatury bądź przez smartfon . Proponujemy korzystne ceny i sprzęt sprawdzony przez naszych specjalistów.

- Pytania i Odpowiedzi -

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE KLIMATYZATORA?

plus plus

Przed zakupem klimatyzatora musimy sobie odpowiedzieć na pytanie jakie będzie jego główne przeznaczenie – chłodzenie czy chłodzenie i ogrzewanie? Jeżeli naszym celem jest ochładzanie powietrza podczas letnich upałów oczywistym będzie wybór pierwszej opcji. Natomiast kiedy chcemy wykorzystywać je również zimą jako urządzenie grzewcze powinniśmy się zdecydować na opcję drugą. W większości dostępnych klimatyzatorów w standardzie jest opcja chłodzenia wraz z ogrzewaniem. Przy wyborze klimatyzatora należy zwrócić uwagę na zakres temperatur pracy jednostki zewnętrznej. Odpowiedni dobór zapewni nam komfort oraz prawidłową pracę systemu klimatyzacji. Kupując klimatyzator, obok jego mocy, warto również uwzględnić klasę energetyczną. Do wyboru pozostaje również konstrukcja wewnętrzna klimatyzatora. Wyróżniamy klimatyzatory: • ścienne; • kanałowe; • kasetonowe; • przypodłogowe; • podstropowe. Prawidłowe dopasowanie systemu klimatyzacji to proces wymagający uwzględnienia wielu czynników (m.in.: ilości i funkcji pomieszczeń, preferencji i potrzeb użytkowników, możliwości montażowych itd.). Samodzielne przeprowadzenie aż tak wnikliwej analizy może być trudne. Dlatego skontaktuj się z Nami a zrobimy to dla Ciebie.

KLIMATYZATOR DO MIESZKANIA W BLOKU – JAKI WYBRAĆ?

plus plus

Wciąż przybywa osób chcących korzystać z komfortu termicznego, który zapewnia klimatyzacja. Nie dziwi fakt, że zwolenników przybywa również wśród mieszkańców budynków wielorodzinnych, bo niektóre z tego typu lokali nagrzewają się wręcz nie do wytrzymania. Montaż klimatyzacji w bloku należy poprzedzić dopełnieniem odpowiednich formalności. Wymagana jest zgoda od zarządu spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty mieszkaniowej. Ze zdobyciem pozwolenia nie powinno być większych kłopotów. Jednak warunkiem jest wskazanie właściwego miejsca na jednostkę zewnętrzną. Chodzi o to, aby agregat zlokalizować w sposób jak najmniej zaburzający wygląd zewnętrzny elewacji.

CZY KLIMATYZACJA MOŻE WPŁYWAĆ NA NASZE ZDROWIE?

plus plus

Nie raz słyszeliśmy jak ktoś tłumaczy swoje dolegliwości zdrowotne skutkami przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. Na szczęście jest to jedynie przestarzały mit. Prawidłowo zainstalowana, eksploatowana i serwisowana jednostka wpływa pozytywnie na ludzki organizm, bo zaspokaja kluczową potrzebę – komfort termiczny.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz a napewno się odezwiemy

Dziękujemy, za uzupełnienie formualrza