- Systemy dla Szpitali i Przychodni. -

Zajmujemy się montażem i doborem systemów przyzywowych ASCOM Telecare. Są to rozbudowane systemy powiadamiania przyzywania personelu przez pacjentów. W odróżnieniu do starych systemów jest możliwość przypisana łóżka/ pacjenta do indywidualnego personelu medycznego. Po wezwaniu przez pacjenta konkretna grupa osób dostaje powiadomienie na telefon i ostrzegacze przy sali pacjenta, dzięki zaawansowaniu systemu personel medyczny, który nie potwierdzi zgłoszenia nie wykona żadnej reakcji - wezwanie przechodzi dalej, tworząc swoisty łańcuch wplatając znaczną cześć personelu dzięki czemu nie da się nieumyślnie zignorować wezwania. System możemy dowolnie rozbudować dokładając przyciski, panele wszędzie tam gdzie tego potrzebujemy (sale chorych, łazienki, korytarze, świetlice). System nie tylko wykorzystuje się w szpitalach i osrodkach typowo medycznych, ale również znajduje zastosowanie tam gdzie przebywają ludzie, Galerie handlowe, łazienki, Domy spokojnej starości itp.
Rozdzielnice Medyczne Sieci IT
Zajmujemy się doborem zintegrowanych systemów sieci przeciwporażeniowej IT z przełączaniem zasilania na źródło rezerwowe. System rozbudowany jest o funkcję lokalizacji doziemienia konkretnego odpływu, badania rezystancji stanu i temperatury transformatorów separacyjnych. Polecamy wszędzie tam gdzie Bezpieczeństwo i pewność zasilania ma szczególne znaczenie przy intensywnej opiece medycznej.

- Pytania i Odpowiedzi -

CZY SYSTEM PRZYZYWOWY ASCOM TELECARE REALNIE WPŁYNIE NA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG W PLACÓWCE?

plus plus

Tak. Jest to jeden z najnowocześniejszych systemów przyzywowych dla szpitali, domów seniora, opieki społecznej i pozostałych placówek opieki medycznej. Jego celem jest poprawa komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Do jego dyspozycji jest moduł wyposażony w różne funkcje w zależności od poziomu jego zaawansowania. W przypadku modułu podstawowego głównym zadaniem pilota będzie przywoływanie personelu medycznego. Natomiast w przypadku urządzeń bardzo zaawansowanych pacjent za pomocą pilota będzie w stanie nie tylko wezwać pomoc ale również sterować oświetleniem, roletami, telewizorem.

CZY URZĄDZENIA WCHODZĄCE W SKŁAD ZESTAWU ASCOM TELECARE SĄ WYTRZYMAŁE?

plus plus

Są to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów, trwałe i funkcjonalne. Posiadają zabezpieczenia chroniące przed uszkodzeniami sprzętu podczas codziennego użytkowania np. wyszarpnięcia modułu, wyrwania przewodów z gniazdka, upadeku urządzenia, czy jego zalanie. Mogą być poddawane dezynfekcji, ponieważ są odporne na działanie środków chemicznych.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz a napewno się odezwiemy

Dziękujemy, za uzupełnienie formualrza