- Automatyka Budynkowa -

Realizujemy od podstaw instalacje elektryczne wspomagane sterowaniem komputerowym, mikroprocesorowym. Stosujemy rozwiązania znanych i cenionych firm z zakresu KNX BMS, Nasze instalacje opierają się na pewnej prostocie a zarazem są zaawansowane. Przykładowo wyjeżdżając z domu mamy możliwość sterowania całością domu za pomocą dedykowanych aplikacji, nie zgasiłeś światła? Nie wyłączyłeś żelazka? W tej chwili to nie problem. W każdym miejscu możesz sprawdzić temperaturę w pomieszczeniach, zgasić /rozpalić piec, zamknąc rolety , okna drzwi, włączyć nastrojową muzykę, przygasić płynnie światła, odpalić klimatyzację co tylko potrzebujesz. A wszystko za pomocą telefonu, komputera, sterownika na ścianie.

Także dla przemysłu jesteśmy w stanie przygotować centralne stanowisko pomiarowe sterownie. Do sterowania Wentylacją, Klimatyzacją, procesami produkcyjnymi, monitorowaniem pracy urządzeń, zbiorników wodnych i innych. Wszystkie sterowania i monitorowania jesteśmy w stanie wykonać z jednego miejsca dedykowanej sterowni i wspomóc monitoring urządzeń w dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne.

- Pytania i Odpowiedzi -

CO TO JEST INTELIGENTNY DOM?

plus plus

Jest to system automatyki domowej sprawiający, że nasze mieszkanie lub dom stają się wygodniejsze i bezpieczniejsze. Wprowadzenie tego sytemu prowadzi również do zmniejszenia wysokości rachunków za prąd. Właśnie stad bierze się jego nazwa – inteligentny dom. W jego skład wchodzą komponenty funkcjonalne czyli: inteligentne czujniki, gniazdka, ogrzewanie, oświetlenie, kamery, alarmy oraz komponenty sterujące czyli: inteligentne panele, przyciski, piloty. Dzięki temu, że wszystkie te akcesoria są ze sobą połączone domownicy mają nad nimi kontrolę z poziomu urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet. Możemy dowolnie włączać i wyłączać urządzenia, przełączać utwory w odtwarzaczu, regulować temperaturę i jasność oświetlenia itd. Wszystko to możemy robić będąc w domu lub poza nim – z każdego miejsca na Ziemi, w którym jest dostęp do Internetu.

CZY TEN SYSTEM SPRAWDZI SIĘ W MAŁYM MIESZKANIU?

plus plus

W obecnych czasach nie tylko posiadacze wielkich rezydencji mogą pozwolić sobie na ten komfort. Inteligentna instalacja z powodzeniem znajdzie zastosowanie również w małych mieszkaniach poprawiając ich wygodę i przynosząc oszczędności. Na rynku dostępne są bardzo małe moduły bezprzewodowe, które nie wymagają dokonywania żadnych zmian w istniejących instalacjach.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz a napewno się odezwiemy

Dziękujemy, za uzupełnienie formualrza